30 najlepszych narzędzi e-commerce do rozwoju firmy

Zakupy online są wygodne, szybkie i łatwe. Takie cechy są cenione bardziej niż kiedykolwiek w naszym dynamicznym świecie.

Jeśli prowadzisz sklep e-commerce, prawdopodobnie obrócisz teraz wiele talerzy. To ciężka praca. Rozwijanie biznesu i zwiększanie sprzedaży, jeszcze trudniejsze. Przy wszystkich zadaniach, które musisz wykonać, i podstawach, które musisz pokryć, będziesz potrzebować wszelkiego wsparcia, jakie możesz uzyskać. W naszym nowoczesnym świecie założenie sklepu internetowego może być całkiem korzystne. Ale oznacza to również wysoce konkurencyjny rynek. Dlatego chcemy zagłębić się w najlepsze narzędzia w tym artykule, aby wzmocnić Twój sklep internetowy i upewnić się, że fale konkurencji nie zmienią Twojej firmy.

 

eCommerce

 

Logo Shopify

Shopify

Jeśli oferujesz produkt fizyczny w Internecie, pierwszym przystankiem powinno być Shopify. Od fasady klienta po zaplecze, obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby założyć biznes internetowy. Dzięki Shopify możesz bez większego wysiłku stworzyć wyjątkowo wyglądającą witrynę z gotowymi elementami biznesowymi, takimi jak koszyk zakupów, nadzorować klientów i prosić o satysfakcję, śledzić badania, zwiększać obecność w społecznościach i pozycjonowanie stron itd.

Logo Magento

Magento

Magento to platforma handlu elektronicznego typu open source z bezproblemową integracją z innymi firmami. Oferuje narzędzie do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”, rekomendacje produktów, segmentację klientów i personalizację. Możesz również zarządzać wysyłką i zapasami. Magento współpracuje z firmami dowolnej wielkości, od małych po duże. Ceny określają wielkość firmy.

Logo BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce oferuje hosting witryn internetowych i prosty edytor typu „przeciągnij i upuść”, który pomoże Ci stworzyć witrynę e-commerce tak szybko, jak to możliwe. Nie są wymagane żadne umiejętności techniczne, ponieważ platforma jest przyjazna dla początkujących. Zapewnia również dane i analizy klientów. BigCommerce oferuje dogłębną prezentację swoich funkcji, jeśli dopiero zaczynasz. Cena zależy całkowicie od rocznych przychodów.

Logo WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to jedna z najpopularniejszych platform eCommerce na świecie. To wtyczka do WordPressa, która zmieni Twoją witrynę w potężny sklep internetowy. Nic więc dziwnego, że Automattic, firma stojąca za WordPressem, dodała tę udaną wtyczkę do swojego portfolio. W przeciwieństwie do Shopify, Bigcommerce i innych konkurentów, WooCommerce jest rozwiązaniem typu open source.

Logo w paski

Naszywka

Nowy standard płatności online. Przetwarzanie płatności dla Twojej firmy internetowej. Stripe jest potencjalnie bardzo dobrym procesorem kart kredytowych dla firm działających wyłącznie online. Jest szybki i łatwy do wdrożenia dla kogoś z doświadczeniem programisty, a także stosunkowo niedrogi.

Logo PayPal

PayPal

PayPal to platforma płatności online, która oferuje osobom indywidualnym i firmom niedrogie usługi. Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, platformą e-commerce, rynkiem, przedsiębiorstwem czy deweloperem, platforma PayPal Commerce oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby prowadzić swoją firmę i pomagać jej w rozwoju.

Logo wiosła

Wiosłować

All-in-One SaaS Commerce Platform Skoncentruj się na swojej firmie, a nie na rozliczeniach i zapleczu. Paddle ujednolica płatności, zarządzanie subskrypcjami i rozliczeniami, fakturowanie ręczne, podatki od sprzedaży i zgodność finansową, oszustwa i nie tylko dzięki platformie All-in-One SaaS Commerce, która rośnie wraz z Tobą.

 

Narzędzia badawcze i analityczne

 

Logo Google Analytics

Google Analytics

All-in-One SaaS Commerce Platform Skoncentruj się na swojej firmie, a nie na rozliczeniach i zapleczu. Paddle ujednolica płatności, zarządzanie subskrypcjami i rozliczeniami, fakturowanie ręczne, podatki od sprzedaży i zgodność finansową, oszustwa i nie tylko dzięki platformie All-in-One SaaS Commerce, która rośnie wraz z Tobą.

Logo Optimizely

Optymalnie

Optimizely to jedno z tych narzędzi e-commerce, które umożliwia przeprowadzanie testów A / B na dowolnych witrynach lub stronach docelowych, dzięki czemu można określić, która odmiana jest skuteczniejsza. Pozwala łatwo edytować elementy strony i pokazuje wyniki w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak radzą sobie różne wersje strony. Program jest najbardziej pomocny zwłaszcza dla firm, które próbują usprawnić proces pozyskiwania leadów.

Logo Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs to jedna z najlepszych platform do analizy SEO. Dzięki Ahrefs możesz sprawdzić nie tylko swoje, ale także strony internetowe konkurencji. Daje ci wgląd w strategie marketingowe, pokazuje linki zwrotne i pozwala dokładniej monitorować swoją niszę.

Logo SEMrush

SEMrush

SEMrush to wszechstronne narzędzie badawcze. Oferuje badania konkurencji wraz ze śledzeniem wydajności witryny. SEMrush pomoże odkryć najlepsze słowa kluczowe w Twojej dziedzinie i wykorzystać je do zwiększenia autorytetu domeny. Możesz bardzo skorzystać z tego narzędzia, analizując strony internetowe konkurencji.

 

Narzędzia marketingowe

 

 

Adwords, obecnie znany jako Google Ads, to platforma reklamowa opracowana przez Google, która umożliwia reklamodawcom płacenie za reklamy, listy produktów lub treści wideo, które Google wyświetla podczas wyszukiwania słów kluczowych. Pokaż się, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz. Google to miejsce, w którym ludzie szukają tego, co robić, dokąd iść i co kupić. Twoje reklamy cyfrowe mogą pojawiać się w Google dokładnie wtedy, gdy ktoś szuka produktów lub usług takich jak Twoje.

Logo reklam na Facebooku

Reklamy na Facebooku

Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie zasięgu i śledzenia Twojego sklepu jest reklama za pośrednictwem tego, co wielu uważa za największą platformę mediów społecznościowych. Reklamy na Facebooku są kierowane do użytkowników na podstawie ich lokalizacji, danych demograficznych i informacji profilowych. Wiele z tych opcji jest dostępnych tylko na Facebooku. Po utworzeniu reklamy określasz budżet i stawkę za każde kliknięcie lub tysiąc wyświetleń, które otrzyma reklama. Użytkownicy zobaczą wtedy Twoje reklamy na pasku bocznym w serwisie Facebook.com.

Logo Canva

Canva

Projektuj wszystko. Od grafiki do mediów społecznościowych po ulotki i okładki. Canva to potężne narzędzie dla wszystkich projektantów i twórców. Chociaż dostępnych jest kilka bezpłatnych narzędzi do projektowania graficznego, Canva jest najbardziej naturalnym i prostym w użyciu. Jego intuicyjna użyteczność w połączeniu z obszerną biblioteką darmowych i płatnych zdjęć sprawia, że ​​jest to ważny atut przy tworzeniu sprawnie wyglądających archiwów.

Logo Mailchimp

Mailchimp

Biuletyny są tak rok 1999, prawda? Nie z Mailchimp. Bardzo łatwo jest stworzyć przyjemnie wyglądające broszury, które ludzie naprawdę czytają. Jeśli prowadzisz biznes B2C, biuletyn jest absolutną koniecznością, aby wspierać Twoje transakcje. W przypadku B2B możesz z powodzeniem wykorzystywać biuletyny do budowania uważności znaków i udostępniania treści. Wsiadaj.

Logo MailerLite

MailerLite

Oprogramowanie do marketingu, sprzedaży i usług, które pomoże Twojej firmie rozwijać się bez kompromisów. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie MailerLite umożliwia szybkie tworzenie pięknych kampanii e-mailowych, śledzenie ich wyników, zarządzanie subskrybentami i rezygnacjami, projektowanie niestandardowych wyskakujących okienek i stron docelowych oraz wiele więcej.

Logo Revue

Rewia

Narzędzie do biuletynów redakcyjnych dla pisarzy i wydawców. Revue ma za zadanie stworzyć biuletyn w ciągu kilku kliknięć, aby komunikacja z obserwującymi była niezwykle łatwa.

 

Zarządzanie projektami i zadaniami

 

Logo Asana

Asana

Asana pozwala podzielić duże projekty na małe zadania, które można wykonać, wyznaczać cele, otrzymywać nagrody za ukończenie i ma wszystko, co ułatwia proces ukończenia projektu, dzięki kalendarzowi, narzędziom do przypisywania zadań i nie tylko.

Logo Trello

Trello

Każdy startup potrzebuje narzędzia do zarządzania projektami. Tutaj z pomocą przychodzi Trello. Twórz tablice i karty, organizuj zadania, dodawaj terminy i załączaj pliki. To narzędzie pomaga lepiej zorganizować zespół i skupić się na szczegółach.

Logo ula

Ul

Platforma produktywności dla Twojego zespołu. Hive to oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania projektami przeznaczone dla zespołów różnej wielkości, które muszą udostępniać pliki, rozmawiać i automatyzować zarządzanie zadaniami. Obejmuje szablony przepływu pracy, wiadomości grupowe, wiele widoków zadań i ponad 100 integracji aplikacji.

Logo pojęcia

Pojęcie

Uniwersalna przestrzeń robocza do pisania, planowania, współpracy i organizowania się. Notion to narzędzie dla zespołów i firm, które chcą lepszego sposobu zarządzania wiedzą, projektami, dokumentami i współpracą. Jednostki mogą również używać produktu do notatek i organizowania swojego życia.

Logo Calendly

Calendly

Calendly pomaga planować spotkania bez wysyłania wiadomości e-mail. Doskonały do ​​planowania spotkań w zdalnych zespołach i lokalizacjach. Zintegruj Calendy z Zoom i kalendarzem Google, aby koordynować wirtualne spotkania.

Logo Kalendarza Google

kalendarz Google

Zarządzaj wszystkimi wydarzeniami, spotkaniami i terminami w jednym miejscu. Zintegruj kalendarz Google z Calendly, aby bezproblemowo zarządzać spotkaniami i terminami.

Logo Google Meet

Google Meet

Google Meet to przystępne, niedrogie i intuicyjne narzędzie do wideokonferencji dla nowoczesnych firm z różnych branż. Doskonały stosunek jakości do ceny. Solidne funkcje bezpieczeństwa. Beztarciowe wideokonferencje nawet dla 250 osób.

Logo Zoom

Powiększenie

Wideokonferencja z każdym i wszędzie. Zoom łączy wideokonferencje w chmurze, proste spotkania online i wiadomości grupowe w jednej, łatwej w użyciu platformie. Nasze rozwiązanie oferuje najlepsze możliwości udostępniania wideo, audio i ekranu w systemach Windows, Mac, iOS, Android itp.

 

Narzędzia członkostwa i opinii

 

Logo Memberstack

Memberstack

Piękne logowanie użytkownika i płatności w dowolnej witrynie. Memberstack umożliwia dodawanie bezpiecznych kont użytkowników, treści tylko dla członków i płatności Stripe na dowolnej stronie internetowej.

Logo Patreon

Patreon

Zarabiaj na swojej grupie fanów. Daj swoim fanom dostęp do ekskluzywnych treści, społeczności i wglądu w proces twórczy. Zasadniczo platforma finansowania społecznościowego dla twórców, ponieważ jej platforma pozwala twórcom czerpać stały, ciągły dochód z The Crowd. Ten model finansowania sprawia, że ​​Patreon szczególnie dobrze nadaje się dla twórców wirusowych filmów, dziennikarzy internetowych, pisarzy i muzyków.

Logo Formularzy Google

Formularze Google

Formularze Google to narzędzie do ankiet, które jest całkowicie bezpłatne dla osób fizycznych i firm posiadających konto Google. Nie ma ograniczeń co do ankiet, pytań i odpowiedzi, co czyni ten program jednym z najlepszych darmowych kreatorów formularzy na rynku. Ponadto oprogramowanie zawiera doskonałe narzędzia do współpracy.

Logo Typeform

Typeform

Typeform jest imponująco wszechstronny i oferuje dobre narzędzia zarówno do projektowania formularzy, jak i przetwarzania gromadzonych danych. Skoki logiczne wyróżniają Typeform spośród innych narzędzi do ankiet online. Typeform pomaga w szybkim rozpoczęciu procesu projektowania ankiet dzięki szerokiej gamie szablonów.

Logo Survey Monkey

Survey Monkey

Skorzystaj z SurveyMonkey, aby rozwijać swoją firmę, korzystając z naszego bezpłatnego narzędzia ankietowego online, aby uchwycić głosy i opinie osób, które są dla Ciebie najważniejsze.

wróć

Praktyki dobrego sprzedawcy na Amazon – o czym warto pamiętać?

Jak doskonale wiesz, Amazon niezmiennie pozostaje najpopularniejszą platformą e-commerce na świecie dla sprzedawców. […]

Dowiedz się więcej

Jak sprzedawać za granicą za pomocą Amazon?

Myślisz o zrobieniu kolejnego kroku w celu rozszerzenia działalności w Amazon? Czujesz, że […]

Dowiedz się więcej